Kołobrzeg 2009

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-12 20:13:19

andziaok3

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Lista zakupów:)

Wyjazd Kołobrzeg  29.12.2009 – 2.01.2010
Lista rzeczy, które musimy wziąć ze sobą i którymi miło byłoby się podzielić jakoś, żeby się nie powtarzały:*
Płyn do naczyń
Gąbka do zmywania
Ścierka do wycierania
Papier toaletowy
Zapach do toalety w sprayu
Tabletki do zmywarki
Ręczniki papierowe
Świeczki
Alkohol
Płyty z filmami i muzyką
I jakieś żarełko! Tutaj proszę o jakiekolwiek propozycje:*
Ja mam zamiar wziąć toster do tych tostów z serem, myślałam jeszcze o jajkach, żeby jakieś takie szybkie śniadanie uczynić.
Chleb tostowy
Ser żółty
Cebula
Kiełbasa (nie wiem czy do grzania, ale na pewno taka do tostów)
Jakieś smarowidło
Chipsy
Popcorn
Pomidory (albo jakiekolwiek warzywko do kanapek)
Dodatkowo przypominam o zabraniu strojów kąpielowych, ponieważ zamierzamy wybrać się na basen! 
Więcej pomysłów na razie nie mam, więc w razie czego dopiszcie to do listy, ok.??
Buziaki

Offline

 

#2 2009-12-13 18:48:06

kasha_et

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

a mam pytanie:) co z obiadami;))
co do listy to narazie nie mam nic do dodania..ale zapwne coś mi sie przypomni..
ej a kiedy spotkanie?

Offline

 

#3 2009-12-13 20:22:04

mamusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

co do listy jestem za:0 dobry pomysł Anulko;* a na śnaiadania to ja preferuję moj ukochany błonnik wię cna inne żarełko się nie pisze;) podejrzewam że Kasieńka do mnie dołaczy;p;p przypomnimy sobie wyjazd do Niemiec

Offline

 

#4 2009-12-14 12:54:50

andziaok3

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

Ja zamierzam jeść normalne jedzenie- szczególnie,że śniadanie jest najważniejsze:) No spotkanie..Musimy się dogadać:) Może w poniedziałek?? Gdzieś na starym może wieczorkiem, co?? Chyba że chcecie przyjechać do mnie:) To fanie by było gdybyśmy się podzieliły tymi zakupami! Jak uważacie że coś jest niepotrzebne to ja to kupię, a resztą się jakoś podzielimy, nie??

Offline

 

#5 2009-12-14 20:47:29

mamusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

z tym spotkaniem moze byc problem bo kiedy? ale jesli juz to u Ciebie, Aniu, bo na Stary to za duzo czasu;P


lista mamci: gąbka, ścierka, tableki do zmywarki, świeczki ( im więcej tym lepszy nastrój wiec też bierzcie) z alkoholu to białe Fresco 2 butelki, chipsy i popcorn to tez moze wiecej być. plytki tez z szybka muza i romantyczna:d a co do obiadów to może kazdy wezmie co innego na dany dzien? ja proponuje spagetti zrobione przeze mnie;D to do obiadów a co z wieczorem sylwestrowym? jakies żarcie tez by sie przydało;p;p no bo opocz picia musimy jesc:d dawajcie swoje propozycje;P mamusia;*

Ostatnio edytowany przez mamusia (2009-12-15 16:53:29)

Offline

 

#6 2009-12-15 17:40:09

andziaok3

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

Myślałam też o sałatce jakiejś myślę, że jak każda z nas weźmie inną sałatkę, to będzie fajnie:) Tylko w ilościach nie kilowych:) No ja może wzięłabym na obiad kotlety z piersi kurczaka?? Co Wy na to?? Na sylwestra można kupić takie małe koktajlowe paróweczki, ogórki może na zakąchę, ciasto może jakieś też każda z nas weźmie, co?? Nie mam kompletnie pomysłu:(

Offline

 

#7 2009-12-16 19:39:34

kasha_et

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

Taaak;) zgadzam się na tę sałatkę, no na ten sylwester to możnaby zrobić takie koreczki(serek, kabanosik i ogóreczek:P) tylko, że dużo czasu do zrobienia a schodzą jak świeże bułeczki..
co do spotkania to w poniedziałek mam wigilie na 18 w muzycznej.. przed jestem do dyspozycji;* myśle, że trzeba by się spotkać bo tak tutaj to chyba nie da rady... chociaż..

Offline

 

#8 2009-12-16 21:27:00

mamusia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Lista zakupów:)

co do wieczoru sylwestrowego to salatki dobre, ja moge zrobic ale dopiero w kolobrzegu zeby sie nie zepsula, a spotkanie moze byc ciezko bo w poniedz mam gotowac z mamka  ma;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualnapolityka.pun.pl www.fullcross.pun.pl www.shinobiarenapl.pun.pl www.hiphopcytaty.pun.pl www.narutokllub.pun.pl